mazury mazury mazury
emazury.comstrona główna serwisu
strona główna mapy atrakcje regionalne Mazury kontakt
    rejon Olsztyn
    rejon Elbląg
    rejon Malbork 
   Fotogaleria Mazur
    rejon Augustów
    rejon Bartoszyce
    rejon Biskupiec
    rejon Działdowo
    rejon Ełk
    rejon Giżycko
    rejon Gołdap
    rejon Iława
    rejon Kętrzyn
    rejon Lidzbark Warmiński
    rejon Mikołajki
    rejon Morąg
    rejon Mrągowo
    rejon Nidzica
    rejon Olecko
    rejon Ostróda
    rejon Pisz
    rejon Suwałki
    rejon Szczytno
    rejon Węgorzewo

    rejon Biebrza

  
   Weterynarz Gdańsk Pogodne
   Ksero Elbląg
   Remonty Warszawa
   Szorowarki Warszawa
   Logopeda Gaduła - Elbląg
   Masaż, gabinet masażu - Elbląg
   Bass - konserwacja boisk
   PPH Kamil - dekoracje
   Urządzenia czyszczące
   Tanie szorowarki
   Serwis RTV Elbląg
   Szorowarki Trójmiasto
    Mazury i żeglarstwo
    Sale konferencyjne
    Przewodnicy turystyczni
    Mazury jakich nie znałeś
    Mazury jesienią i zimą
    Zielone Płuca Polski
    Ciekawostki z regionu
   Hotele w Polsce - info

   noclegi Władysławowo

   Noclegi-Online
   Mazury

   Partnerzy

   IT Mrągowo
   Kurek Mazurski
   Warmia - Kanał Kopernika

 
 
 
 
 
   Portrety na zamówienie
   Artnes - obrazy na zamówienie
    Kanał Elbląski
    Mazury - fotogaleria
    Mazurska fauna
    Mazury w obiektywie
    Suwalszczyzna
    Olsztyn
    Przewojenny Elbląg
    Stoczek Klasztorny
    Kanał Elbląski - unikat w skali
     światowej

    Frombork - koncerty organowe
    Rejs przez całe Mazury
    więcej atrakcji... 

  
    Znani ludzie i Mazury
    Kanał Ostródzko-Elbląski?
    Stowarzyszenie Sadyba
    Związek Sybiraków Oddział
     w Elblągu

  
  
  
    Murzasichle - tanie noclegi


Katalog WWW


Podlasie / Białystok - Seal gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival 2011 w BiałymstokuSeal (Sealhenry Olumide Samuel) podczas koncertu we Frankfurcie nad Menem w 2006 roku


Gwiazdą Pozytywne Wibracje Festival 2011 w Białymstoku będzie brytyjski wokalista Seal. Impreza odbędzie się 22 i 23 lipca na dziedzińcu Pałacu Branickich.

Rok temu pierwsza edycja festiwalu dosłownie i w przenośni zatrzęsła Białymstokiem. Pozytywne Wibracje Festival 2011 zapowiada się jeszcze bardziej interesująco. Pierwszą ogłoszoną przez organizatorów gwiazdą tegorocznej edycji jest Seal, geniusz soul i r&b, autor m.in. takich hitów jak "Kiss From a Rose", "Killer", "Crazy" czy "Fly Like an Eagle". Wybuchowa i energetyczna mieszanka pozytywnych dźwięków zabrzmi na dziedzińcu Pałacu Branickich w weekend 22 i 23 lipca.

Podczas Pozytywne Wibracje Festival 2011 zagra pięć gwiazd zagranicznych i trzy polskie. Aż trzy gwiazdy zagraniczne zobaczymy po raz pierwszy w Polsce. Uwielbiany za swój charakterystyczny, zachrypnięty, ciepły głos, genialny wokalista soul i r&b, absolutny mistrz pozytywnych brzmień Seal wystąpi na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku drugiego dnia festiwalu - w sobotę 23 lipca, w ramach trasy "The Commitment Tour".

Bilety oraz karnety na Pozytywne Wibracje Festival 2011 w Białymstoku dostępne są już w sprzedaży ogólnopolskiej - zarówno w punktach sprzedaży (m.in. w kasach biletowych w salonach Empik w całej Polsce oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn), jak i systemach internetowych Eventim, Ticketpro i eBilet.

Seal, pochodzący z Wielkiej Brytanii wokalista i kompozytor, jest wielokrotnym laureatem nagród BRIT Awards, MTV i Grammy. Artysta osiągnął nieprawdopodobny sukces sprzedając ponad 15 milionów płyt na całym świecie. Uwielbiany jest za jedyny w swoim rodzaju "chrapliwy" baryton, klasyczne brzmienia i melodyjne, niezwykle emocjonalne utwory. Jego przebój "Kiss from a Rose", pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu "Batman Forever" z 1995 roku, otrzymał aż trzy nagrody Grammy i stał się międzynarodowym hitem do dziś emitowanym przez światowe stacje radiowe. Seal, czyli Seal Henry Samuel, urodził się i wychował w deszczowym Londynie, ale w jego żyłach płynie gorąca nigeryjska i brazylijska krew. Przygodę z muzyką zaczął w kapeli funkowej Push w latach 80-tych. Jednak dopiero w latach 90-tych we współpracy z producentem muzyki techno i house - Adamskim stworzył singiel "Killer" (1990), który nie tylko podbił listy przebojów, także zapewnił Sealowi solowy kontrakt. Wydany rok poźniej debiutancki album "Seal" (1991,) nagrany wraz z Trevorem Hornem - producentem największych przebojów Seal'a, sprzedał się w nakładzie ponad trzech milionów egzemplarzy.

Na drugiej płycie zatytułowanej "Seal II" (1994) znalazł się właśnie doskonale znany niemal każdemu utwór "Kiss From a Rose", dzięki któremu album osiągnął status multi-platynowego. W 1996 roku ukazał się "Fly like an Eagle", piosenka do filmu "Space Jam", która przyniosła artyście jeszcze większą popularność. Kolejne płyty to "Human Being" (1998) i "Seal IV" (2003), a także album "Best 1991 - 2004" zawierający czternaście najbardziej znanych przebojów artysty. Piątym studyjnym albumem był "System" (2007), powstały przy współpracy ze słynnym producentem Stuartem Pricem. Na płycie pojawił się duet z żoną artysty, słynną top modelką Heidi Klum - "Wedding Day". "Soul" (2008), "Seal Hits" (2009) i "Commitment" (2010) to trzy ostatnie albumy muzyka.

Seal jest jednym z najbardziej lubianych i popularnych artystów soul i r&b, który od dwóch dekad odnosi nieustające sukcesy. Jego występ na festiwalu w Białymstoku będzie niezapomnianym przeżyciem i prawdziwą ucztą muzyczną!

W najbliższym czasie organizatorzy ogłoszą kolejne gwiazdy festiwalu!

Tadeusz Truskolaski, Prezydent Białegostoku: Bardzo się cieszę, że festiwal Pozytywne Wibracje już po raz drugi odbędzie się w Białymstoku. Ubiegłoroczna edycja pokazała, że ma on wielką wartość promocyjną dla miasta, a do tego stanowi prawdziwą perełkę jeśli chodzi o repertuar, niespotykany na innych tego typu imprezach w Polsce. Serdecznie zapraszam wszystkich do przyjazdu i przekonania się na własne oczy, jak w scenerii pięknie odrestaurowanego Pałacu Branickich muzyka i światło tworzą niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju, pozytywny klimat.

__________________________

Informacja:   www.pozytywnewibracjefestival.pl

informacje| mapy| atrakcje regionalne| Mazury | kontakt emazury.com - strona główna

Żuławy, Warmia, Mazury, Suwalszczyzna

Mazury - hotele| eSolina.pl|Bieszczady| Artnes - malarstwo| Wilkasy - tanie noclegi | Weterynarz |
Biskupiec| Elbląg - hotele| Olsztyn - noclegi| Betolit| Pisz - noclegi|Kętrzyn
Chorwacja| Katalog najlepszych stron www |   noclegi Władysławowo |