mazury mazury mazury
emazury.comstrona główna serwisu
strona główna mapy atrakcje regionalne Mazury kontakt
    rejon Olsztyn
    rejon Elbląg
    rejon Malbork 
   Fotogaleria Mazur
    rejon Augustów
    rejon Bartoszyce
    rejon Biskupiec
    rejon Działdowo
    rejon Ełk
    rejon Giżycko
    rejon Gołdap
    rejon Iława
    rejon Kętrzyn
    rejon Lidzbark Warmiński
    rejon Mikołajki
    rejon Morąg
    rejon Mrągowo
    rejon Nidzica
    rejon Olecko
    rejon Ostróda
    rejon Pisz
    rejon Suwałki
    rejon Szczytno
    rejon Węgorzewo

    rejon Biebrza

  
   Weterynarz Gdańsk Pogodne
   Ksero Elbląg
   Remonty Warszawa
   Szorowarki Warszawa
   Logopeda Gaduła - Elbląg
   Masaż, gabinet masażu - Elbląg
   Bass - konserwacja boisk
   PPH Kamil - dekoracje
   Urządzenia czyszczące
   Tanie szorowarki
   Serwis RTV Elbląg
   Szorowarki Trójmiasto
    Mazury i żeglarstwo
    Sale konferencyjne
    Przewodnicy turystyczni
    Mazury jakich nie znałeś
    Mazury jesienią i zimą
    Zielone Płuca Polski
    Ciekawostki z regionu
   Hotele w Polsce - info

   noclegi Władysławowo

   Noclegi-Online
   Mazury

   Partnerzy

   IT Mrągowo
   Kurek Mazurski
   Warmia - Kanał Kopernika

 
 
 
 
 
   Portrety na zamówienie
   Artnes - obrazy na zamówienie
    Kanał Elbląski
    Mazury - fotogaleria
    Mazurska fauna
    Mazury w obiektywie
    Suwalszczyzna
    Olsztyn
    Przewojenny Elbląg
    Stoczek Klasztorny
    Kanał Elbląski - unikat w skali
     światowej

    Frombork - koncerty organowe
    Rejs przez całe Mazury
    więcej atrakcji... 

  
    Znani ludzie i Mazury
    Kanał Ostródzko-Elbląski?
    Stowarzyszenie Sadyba
    Związek Sybiraków Oddział
     w Elblągu

  
  
  
    Murzasichle - tanie noclegi


Katalog WWW


Katalog najlepszych stron www 
1.  Fotka.pl - najstarszy (?) serwis społecznościowy w Polsce.

www.fotka.pl


2.  Nasza Klasa - największy portal społecznościowy w Polsce, z założenia mający na celu ułatwienie odnowienia kontaktu ze znajomymi ze szkolnej ławy. Z czasem stał się narzędziem dla wszystkich. Użytkownicy mają możliwość tworzenia baz danych grup z wyższych uczelni, jednostek wojskowych, organizacji harcerskich, klubów zainteresowań. Powstał 11 listopada 2006 roku. Jego założycielem jest student informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego - Maciej Popowicz. Nad jego utworzeniem pracowali również: Paweł Olchawa, Michał Bartoszkiewicz oraz Łukasz Adziński. W ciągu niewiele ponad roku od założenia portalu zarejestrowało się na nim ponad 3 mln użytkowników (stan na 4 grudnia 2007). Szacowana wartość udziałów to ok. 15 mln złotych (informacja:  Wikipdia).

www.nasza-klasa.pl


3.  Wedkuje.pl - Społecznościowy Portal Wędkarski. Społecznościowy Portal Wędkarski wedkuje.pl to serwis dla wszystkich wędkarzy, którzy poszukują aktualnych i sprawdzonych informacji na temat łowisk, przynęt, sprzętu wędkarskiego i bieżącej działalności swoich kół PZW. Z naszej strony dowiedzą się Państwo o najważniejszych wydarzeniach i imprezach wędkarskich, znajdą również odpowiedzi na wiele pytań. Jaki rodzaj przynęty zabrać nad wodę, aby połów był bardziej udany, jakie miejsca, w zależności od pory roku, wybierać - to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w naszym serwisie. Istotną część treści zajmują bieżące wiadomości publikowane przez producentów i importerów sprzętu wędkarskiego dotyczące nowości, akcji promocyjnych czy zmian w ofercie. Liczne informacje uzupełnia bogata galeria i autorskie wpisy blogerów portalu, wśród których znajdują się największe osobistości wędkarskie w Polsce.
W portalu wedkuje.pl każdy wędkarz ma możliwość założenia sobie własnego bloga wędkarskiego z unikalnym adresem zawierającym jego imię, w którym będzie mógł pochwalić się innym swoimi sukcesami, zamieścić galerie zdjęć oraz opisy łowisk, a także dopisać się do innych kolegów ze swojego koła. Także same koła PZW, zainteresowane promowaniem swojej działalności, mogą w łatwy sposób uruchomić własne strony www za pomocą narzędzi dostępnych w portalu.

www.wedkuje.pl


4.  Dobroni.pl - Społecznościowy Portal Historii Ożywionej. Społecznościowy Portal Historii Ożywionej www.dobroni.pl to obecnie największy i najdynamiczniej rozwijający się serwis rekonstrukcyjno-historyczny w Polsce, od 2005 roku skupił w sobie wiadomości i porady od kilku tysięcy użytkowników reprezentujących ponad 50 GRH z całej Polski, przyciągając codziennie kilkudziesięciu nowych członków.

www.dobroni.pl


5.  Filmweb.pl - drugi co do wielkości wortal filmowy na świecie; tworzony przez użytkowników, którzy otrzymują za swoją pracę ekwiwalent w postaci punktów, które mogą nastepnie wymieniać na nagrody (przede wszystkim związane z filmem).

www.filmweb.pl


6.  Ithink.pl - dziennikarstwo obywatelskie. Oparty na zasadach "social publishing" wortal społecznościowy, który umożliwia publikowanie wszelkiego rodzaju materiałów: tekstu, audio, foto, video. Każdy kto chciałby "wyrazić się" poprzez publikowanie może skorzystać z iThink i przedstawić swoje poglądy internautom. iThink pozwala użytkownikom budować więzi w oparciu o zainteresowania konkretną tematyką. W tym celu zostało wdrożona w iThink idea "networkingu", która pozwoli rozwijać się pojedynczym autorom jak i łączyć się w grupy w celu wspólnego publikowania materiałów. iThink opiera się na, zaadaptowanym dla jego potrzeb, systemie "randomkracji" - demokracji losowej. System ten polega na tym, że po przygotowaniu publikacji losowana jest grupa osób, która ma prawo zadecydować o publikacji materiału na stronach iThink. Spośród wylosowanych osób co najmniej 3 muszą zaakceptować publikację, aby pojawiła się ona na stronach kategorii iThink..

www.ithink.pl


7.  Filmaster.pl - Społeczność miłośników kina. Filmaster.pl to dzieło dwóch maniaków filmowych, Adama Zielińskiego i Borysa Musielaka, którzy znudzeni miałkością i nędznym poziomem merytorycznym polskich serwisów internetowych o kinie, postanowili napisać własny, który - oczywiście - będzie pozbawiony tych wad. Oto co powiedział sam pomysłodawca - Borys Musielak: "Na pomysł Filmastera wpadłem w marcu 2008, szukając w Internecie strony na której mógłbym z sensem porozmawiać o filmie. Kiedyś takim miejscem było forum X Muzy na nieistniejącym już serwisie dyskusje.pl. Tym razem nie udało mi się znaleźć niczego podobnego. Wydaje mi się, że to co blokuje polskie serwisy o kinie to ich "niespołecznościowy" i "nieosobisty" charakter. Jeśli mamy ranking filmów, to jeden dla wszystkich. Jeśli recenzje, to kilku stałych autorów. Jeśli dyskusje, to często niestety na bulwarowym poziomie. Filmaster ma być spersonalizowany i obywatelski, ale jednocześnie moderowany, aby zapobiec spadkowi poziomu. Jeśli stworzymy miejsce, gdzie będzie można kulturalnie pogadać o filmach i posłuchać opinii innych, to uznam że było warto."

http://filmaster.pl


8.  Tubyliśmy.pl - podróżniczo-turystyczny portal społecznościowy zrzeszający osoby lubiące zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. Użytkownicy mogą zarówno dzielić się swoimi opiniami, przeżyciami i zdjęciami oraz poznać doświadczenia innych. Userzy są współtwórcami serwisu - to oni uzupełniają go w treść, a ponadto mają wpływ na główne opisy krajów, miast i miejsc (które mogą tez sami dodawać). Podstawowe funkcje portalu to możliwość dodawania recenzji do poszczególnych miejsc i kategorii (np. hotele, restauracje, zabytki itd.) oraz pisanie relacji i przypisywania ich do miejsc, tworzenie tras. Użytkownicy mogą podzielić się z innymi swoimi szczegółowymi planami podróży, a przy okazji znaleźć współtowarzyszy w planach podróży.

www.tubyliśmy.pl


9.  Planujemyurlop.pl - "Z nami zaplanujesz udany urlop". Portal planujemyurlop.pl ma na celu zebranie informacji o najciekawszych miejscach w Polsce, które warto odwiedzić w czasie urlopu. Użytkownik znajdzie tu informacje o miejscowościach i atrakcjach turystycznych Polski. Dowie się gdzie odbywają się najlepsze imprezy i znajdzie miejsce noclegowe. Przy aktywnym planowaniu urlopu mogą pomóc rankingi oraz opinie innych użytkowników. Za pośrednictwem portaluinternauta może podzielić się własnymi pomysłami na urlop z innymi użytkownikami.

http://planujemyurlop.pl


10.  InternetPR.pl - istniejący od maja 2002 roku wortal poświęcony branży public relations. InternetPR.pl powstał, aby integrować i edukować poprzez wymianę poglądów, doświadczeń i opinii. Warto dodać, że serwis ma cechy wortalu społecznościowego, który ma za zadanie integrować ludzi z branży PR. Autorzy chcą promować dobry PR, dzielić się doświadczeniami, a także wspomagać organizacje branżowe w realizacji ich celów.

www.internetpr.pl


11.  NewWorldOrder.com.pl - Tych informacji nie znajdziesz w mediach. Autorzy tak reklamują ten portal społecznościowy poświęcony słabo nagłaśnianym informacjom: "Może już czas otworzyć oczy i zakwestionować fałszywy obraz rzeczywistości narzucany nam przez zakłamane media? Zastanowić się, dlaczego nasz świat wciąż znajduje się w stanie wojny? Dlaczego każdego dnia ludzie umierają od chorób którym można skutecznie zapobiegać dzięki naturalnej medycynie? Dlaczego chęć zysku stałą się ważniejsza od ludzkiego życia?"

http://newworldorder.com.pl


12.  Male-trojmiasto.pl - portal informacyjno-społeczny. Jak piszą twórcy serwisu: "Male-trojmiasto.pl to największy, dynamicznie rozwijający się serwis informacyjno-społecznościowy dla mieszkańców Małego Trójmiasta oraz całego powiatu wejherowskiego."

www.male-trojmiasto.pl


13.  Oceniacz.pl - społeczność turystów. Opinie o hotelach, regionach i biurach podróży. Kiedy po powrocie z wakacji Twój znajomy przekonuje Cię, że hotel lub region turystyczny, w którym był, na pewno przypadnie Ci do gustu, wierzysz mu o wiele bardziej niż nawet najefektowniejszym reklamom. Doskonale zdajesz sobie bowiem sprawę, że opinia z pierwszej ręki zawsze jest najbardziej wiarygodna. To właśnie świadomość tego faktu stała się punktem wyjścia do powstania wortalu Oceniacz.pl. Autorzy serwisu postawili sobie za cel dostarczanie rzetelnych informacji o regionach turystycznych i hotelach z całego świata. Prawdziwe, obiektywne, z pierwszej ręki - od ludzi, którzy spędzili czas w konkretnym miejscu. Oceny, które mają za zadanie pomagać w organizacji niezapomnianych wakacji.

www.oceniacz.pl


14.  Doorg.info - Dziennikarstwo Obywatelskie. Dlaczego kolejny serwis dziennikarstwa obywatelskiego? Odpowiedź jest dosyć prosta - istniejące serwisy nie realizują idei bezpłatnego dzielenia się informacją, lub czynią to w sposób niewystarczający, a niektóre wręcz błądzą. Celem serwisu jest zintegrowanie osób, które pragną wyrażać swoją aktywność przez publikowanie na różnych platformach. Porozumienie ponad podziałami, które sztucznie są tworzone. Wymiana doświadczeń, szlifowanie warsztatu, wspólne projekty. Serwis internetowy doorg.info został zbudowany przy minimalnych kosztach finansowych oraz jest oparty na dobrowolnej pracy wolontariuszy. Właścicielem tekstów pozostaje autor, który ma prawo samodzielnie decydować o ich republikowaniu na innych platformach, także tych korporacyjnych.

www.doorg.info


15.  Polskawita.pl - Portal Polska Wita to serwis społecznościowy dla miłośników podróży po Polsce, połączony z bazą miejsc noclegowych. Umożliwia znalezienie informacji o najciekawszych zakątkach Polski, obejrzenie i zamieszczanie pięknych fotografii, jak również przeczytanie ekscytujące historie innych podróżników. Polskawita.pl to miejsce, w którym każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, a także uzyskać rady i wskazówki dotyczące przyszłych wojaży. Zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do rezerwacji miejsc noclegowych on-line, ustalania tras wędrówek, zapamiętywania kontaktów do ulubionych miejsc, przeglądania archiwalnych wydań dwumiesięcznika i wielu innych opcji.

www.polskawita.pl


16.  Frendzel.pl - Frendzel.pl to idelne miejsce do spotkań on-line, nawiązywania nowych znajomości, wymieniania się opiniami, doświadczeniami, multimediami i masa innych rzeczy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i mile spędzonego wspólnie z nami czasu, rejestracja jest całkowicie bezpłatna!

http://frendzel.pl


17.  Gorące zdjęcia potraw, recenzje barów i restauracji - Wyjadacze.pl. Wyjadacze.pl to największy w Polsce zbiór zdjęć potraw z barów i restauracji. To również jedyny portal, gdzie piszemy tylko o potrawach, a nie lokalach. Wspólnie tworzymy mapę twojej okolicy, twojego miasta i wszystkich miejsc na świecie, w których kochasz jeść. Mapa pozwoli ci odnaleźć najbliższe bary i restauracje i zobaczyć dania zanim je zamówisz. Możesz też poczytać opinie o potrawach i sprawdzić ich cenę. I wreszcie napisać swój własny komentarz lub dodać swoje własne zdjęcie i recenzję. Zamieszczając zdjęcia i recenzje zbieraj punkty, które podniosą twoje miejsce w rankingach. Zostań najbardziej doświadczonym z Wyjadaczy, autorytetem w dziedzinie gastronomii i dobrego smaku. Zbierz kolekcję potraw i lokali, które odwiedziłeś na całym świecie. Pozwól by podziwiała ją cała społeczność.

http://wyjadacze.pl


18.  Histrvius.com - społecznościowy wortal historyczny zamjmujący się tworzeniem katalogu miejsc historycznych. Każde miejsce jest opisane oraz zawiera bardzo ładnie sprofilowaną mapę google. Strona w języku angielskim.

www.historvius.com


19.  Millionyou.com - połączenie serwisu filmowego i portalu społecznościowego. Wortal skupia społeczność widzów oraz twórców krótkich filmów. Właściciele seriwus organizują konkursy filmowe z nagrodami. Nadsyłane prace są oceniane przez Internautów oraz profesjonalistów z branży filmowej. Każde zdarzenie, ruch, a przede wszystkim kontent filmowy są starannie moderowane. Serwis odcina się od profilu pokrewnych mu miejsc z zasobami video, charakteryzujących się niekontrolowanym napływem filmów i swobodnym zachowaniem użytkowników. W przeciwieństwie do YouTube, Wrzuty, czy Dailymotion Millionyou.com jest prowadzony przez moderatora, który zamieszcza tylko filmy spełniające wymogi artystyczne i komunikacyjne.

http://millionyou.com


20.  Krodo.pl - pomysły na wycieczki po Polsce. Turystyczny serwis społecznościowy, na którym można znaleźć, jak również zamieścić dane o ciekawych miejscach w Polsce. Nazwa wortalu wywodzi się od imiena jednego z bogów słowiańskich lub saskich.

http://krodo.pl


21.  Memento - społecznościowy portal historyczny.

http://memento.org.pl


22.  Innowatorium.pl - społeczność innowatorów i przedsiębiorców

http://innowatorium.biznes.net
informacje| mapy| atrakcje regionalne| Mazury | kontakt emazury.com - strona główna

Żuławy, Warmia, Mazury, Suwalszczyzna

Mazury - hotele| eSolina.pl|Bieszczady| Artnes - malarstwo| Wilkasy - tanie noclegi | Weterynarz |
Biskupiec| Elbląg - hotele| Olsztyn - noclegi| Betolit| Pisz - noclegi|Kętrzyn
Chorwacja| Katalog najlepszych stron www |   noclegi Władysławowo |